Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą i opowiedz o swoich oczekiwaniach.
Dane Adresowe

Kontakt

Do dyspozycji klientów pozostajemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 16:00.

Adres

ul. Rysia 1
87-100 Toruń, PL

Email

biuro@elektroinvest.com.pl

Telefon

+48 730 053 347

Wyślij nam wiadomość

Napisz do nas

Odpowiedz na kilka pytań, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Nasze Social Media

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Poznaj odpowiedzi na pytania, które często zadają nasi klienci.

Instalacja elektryczna powinna być odpowiednio przemyślana, aby w przyszłości nie sprawiała problemów podczas użytkowania. Nasi pracownicy przeanalizują ilość niezbędnych gniazd i źródeł zasilania oraz poprowadzą infrastrukturę w oparciu o najwyższe standardy.

Przewody zawsze układamy pionowo lub poziomo. Dzięki temu nasi klienci wiedzą, gdzie dokładnie znajdują się poszczególne kable, co pozwala wyeliminować ryzyko przypadkowego uszkodzenia infrastruktury.

Do najczęściej pojawiających się awarii w przypadku instalacji elektrycznych możemy zaliczyć przepalone przewody oraz iskry wydobywające się z gniazd. W takich sytuacjach należy niezwłocznie skontaktować się z firmą świadczącą usługi serwisowe.

Konserwację instalacji elektrycznej należy przeprowadzać regularnie w budynkach mieszkalnych i użytkowych. Częstotliwość uzależniona jest od indywidualnych czynników, jak np. wielkość budynku czy stopień eksploatacji.

Monitoring pozwala zadbać o komfort właścicieli domów i podnieść poziom bezpieczeństwa. Tego rodzaju systemy chronią mienie przed kradzieżą i aktami wandalizmu.

W pełni funkcjonalny ogród przede wszystkim powinien zostać wyposażony w instalację elektryczną. Dzięki niej można bowiem w pełni wykorzystywać potencjał terenów zielonych usytuowanych wokół obiektu.

W elektryce dochodzi do mało fachowych rozwiązań w przypadku serwisu instalacji. Dochodzi do tzw. watowania bezpieczników czyli na własną rękę  zamontowania  druciku, który się przepalił. Jest to rozwiązanie złe, bo o ile grubość drucika jest podobna, to właściwości mogą być inne. Dochodzi również do watowania grubszym drutem gdy cieńszy zbyt często się przepalał.

 Jednym z błędów  przy naprawianiu bezpieczników topikowych jest watowanie uszkodzonego elementu. Bezpieczniki naprawiane domowym sposobem, czyli polegającym na wymianie drucika na nowy o zbliżonej średnicy. Umieszczenie druta w obudowie jest kłopotliwe, musi być dociśnięty przez nasadę pełniącą rolę styku. To również zaburza własności bezpiecznika. Może się okazać, że wybrakowany drucik będzie przyczyną zniszczenia urządzeń pracujących w obwodzie.